Poslednje ažurirano
- ASUS Maximus III Formula
- ASUS regionalno overklok takmičenje završeno
- ASUS AROT 2010 finale u Beogradu
- EVGA X58 3-Way SLI Classified E759
- Izašao je novi broj časopisa Digital!
- MSI GX620
- Intel predstavlja novu generaciju Atom platforme
- ASUS ponovo prvi sa 14h baterijom
- ASUS matične ploče za Intel i9 procesore
- ASUS regionalno overklok takmičenje 2010
Popularni tekstovi
- HWG i osam svjetskih rekorda
- ASUS regionalno overklok takmičenje 2010
- ASUS Maximus III Formula
- Gigabyte GA-EX58-UD3R
- DFI Lan Party UT X58-T3EH8
- Intel predstavlja novu generaciju Atom platforme
- Intel Core 2 Quad Q9550S i Q9400S procesori
- Intel Pentium Dual Core E5400
- ASUS AROT 2010 finale u Beogradu
- Intel predstavio 48-jezgarni procesor
Nove teme na forumu
| ASUS regionalno overklok takmičenje završeno |
|
| utorak, 19 januar 2010 23:41 | |
|
Strana 1 od 3
Dana 16.01.2010. godine u Beogradu, ASUS kompanija je organizovala prvo regionalno overklok takmičenje za one sa najviše znanja o overkloku i ekstremnim hlađenjima. Sve je počelo sa online takmičenjem 7.12.2009. godine, kada su se overklokeri iz Bosne i Hercegovine, Hrvatske, Slovenije i Srbije borili za prvu poziciju koja ih je direktno odvela u finale u Beogradu. Od programa koji su takmičari imali na raspolaganju za online takmičenje bili su prisutni: FutureMark 3D Mark Vantage i Wprime 1024m.
Od hlađenja i sistema za hlađenje sve je bilo dozvoljeno, dok su se restrikcije ogledale u tome da se može takmičiti isključivo sa jednom grafičkom kartom, sa jednim GPU-om, dok se na matičnim pločama morao koristiti isključivo samo jedan procesor. Pobednik svake zemlje poveo bi po jednog pratioca, dok bi se ostatak takmičara koji ipak nisu uspeli da ostvare pobedu takmičili za utešne nagrade. Kako je vreme odmicalo postalo je jasno da je konkurencija velika i da će biti neizvesno sve do 05.01.2010. kada se zvanično završavalo online takmičenje.
Po završetku online takmičenja rezervisano je vreme za pregled rezultata, a potom je usledila lista pobednika koja se nalazi ispod.
Tim Bosne i Hercegovine: Tim Hrvatske Tim Srbije Tim Slovenije
U Beogradu takmičare su čekale gotove mašine, kao i nekoliko iznenađenja. |



